Ajakiri "Sinuga"

„Sinuga“ on Eesti Puuetega Inimeste Koja ajakiri, mis võtab fookusesse puuetega, erivajadustega ja krooniliste haigustega inimestega seotud teemad. Ajakirjal on kaks eesmärki: anda sõna puuetega inimestele ja nende peredele ning informeerida kõiki huvilisi valdkonna uudistest, väljakutsetest ja kordaminekutest.

Koju tellimine

Koju tellimise võimalus on avatud Tellimine.ee keskkonnas. Ajakiri ilmub kaks korda aastas: mais ja oktoobris. Kohaletoimetamise hind on kaks eurot, tellimuse periood on üks aasta. Uuel aastal tuleb tellimust uuendada.

Ajalugu

Esimesed kaks ajakirja Sinuga numbrit ilmusid 1994. aastal. Alates sellest ajast on EPIKoda järjepidevalt andnud paberkandjal ajakirja välja 2 numbrit aastas. Alates juunist 2020 saab ajakirja lugeda ka veebiajakirjana. Alates 2021. aastast Sinuga on ka koju tellitav!

Ajakirja on läbi selle pika aja toimetanud Mati Ormisson, Kadri Taperson, Hille Karm, Liina Kusma, Tiina Mare Hiob, Eha Leppik ja Helen Kask. Meie suur tänu kuulub kõigile toimetajatele, lugude ja arvamuste autoritele, kes nende aastate jooksul on ajakirjale kaastööd teinud. Aastast 2020 on ajakirja “Sinuga” peatoimetajaks Vladislav Veližanin.

Ilmunud ajakirjade numbreid saad küsida EPIKojast või lugeda raamatukogudes üle Eesti.

Ajakiri Sinuga Digari keskkonnas.

Kui sul on mõtteid ja ideid ajakirja osas, võta julgesti ühendust!

Kontaktid:
Vladislav Veližanin
vladislav.velizanin@epikoda.ee
Tel: 66 16 614

ÜLES