Льготы

Filtreeri märksõnade alusel:

Filtreeri linna / maakonna alusel:

19. sajandi Tartu Linnakodaniku Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastased puudega isikud ja nende saatjad; sügava puudega isikud ja nende saatjad. Muuseumi külastus on tasuta kõigile iga kuu viimasel reedel, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail ja muuseumi sünnipäeval 31. oktoobril. Muuseumis on liikumispuudega külastajatele muuseumi hoovi pool madalama trepiga sissepääs.

A. H. Tammsaare Majamuuseum Link | tasuta

Anton Hansen Tammsaare ja Eduard Vilde muuseumid kuuluvad Tallinna Kirjanduskeskuse koosseisu.

A. H. Tammsaare Muuseum Vargamäel Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile.

Abja Spordi- ja Tervisekeskuse veekeskus Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused veekeskuse üksikpiletitele ja vesiaeroobika treeningutele.

Adamson-Ericu Muuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs vastava dokumendi ettenäitamisel: Töövõimetuspensionärid, Puudega inimesed, Kuni 16. a puudega inimeste saatjad, Sügava puudega inimeste saatjad. Sooduspilet puudega külastaja saatjale on 2 €. Muuseumiprogrammid puudega inimestele.

Amandus Adamsoni Ateljeemuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega laps ja täiskasvanu pensionitunnistuse ettenäitamisel ning nende saatja. Saatjakoerad on teretulnud. Kaldteed puuduvad, majas mahub ratastooliga liikuma põhiruumis, muuseumi õuealal teekate graniitsõelmetest.

Ants Laikmaa Majamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja. Soodustus kehtib kuni 16-aastasel puudega isikul koos saatjaga ning sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel koos saatjaga. Ratastooliga pääseb ainult I korrusele.

Apollo Kino Astri Link | sooduspilet

Sooduspilet kehtib vastava dokumendi ettenäitamisel. Sooduspilet kehtib istudes tavatoolil kõikides saalides, 3 saali. E-R kuni kella 18:00 - 2D film 2,59 €, 3D film 3,09 €. E-N alates kella 18:01 - 2D film 2,79 €, 3D film 3,29 €. R alates kella 18:01 ja kogu L ning P - 2D film 3,09 €, 3D film 3,59 €.

Apollo Kino Lõunakeskus Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile, tasuta sissepääs ratastoolis külastajale. Ratastoolis külastajatele on kinokülastus tasuta, tingimusel, et klient istub ratastoolis kui klient soovib istuda kinotoolil, tuleb osta pilet. Ratastoolis on võimalik filmi vaadata kõikides saalides.
Ratastooliga staaritoolide sektsioonis istumise võimalus puudub.

Apollo Kino Mustamäe Link | sooduspilet

Soodus- või tasuta pilet kehtib vastava dokumendi ettenäitamisel. Ratastoolis külastajale on kinokülastus tasuta, tingimusel, et klient istub ratastoolis. Kinotoolil istudes on tarvis osta pilet. Tasuta pilet: ratastoolis on esimeses reas võimalik tasuta filmi vaadata kõikides saalides, 6 saali.
Sooduspilet kehtib istudes tavatoolil kõikides saalides.
E-R kuni kella 18:00 - 2D film 3,09 €, 3D film 3,99 €.
E-N alates kella 18:01 - 2D film 3,39 €, 3D film 3,99 €.

Apollo Kino Pärnu Link | sooduspilet

Soodus- või tasuta pilet kehtib vastava dokumendi ettenäitamisel. Ratastoolis külastajale on kinokülastus tasuta, tingimusel, et klient istub ratastoolis. Kinotoolil istudes on tarvis osta pilet. Tasuta pilet: Ratastoolis on esimeses reas võimalik tasuta filmi vaadata kõikides 6 saalis.
Sooduspilet: Kehtib istudes tavatoolil kõikides saalides.
E-R kuni kella 18:00 - 2D film 2,59 €, 3D film 3,39 €.
E-N alates kella 18:01 - 2D film 2,99 €, 3D film 3,99 €.
R alates kella 18:01 ja kogu L ning P - 2D film 3,49 €, 3D film 4,49 €.

Apollo Kino Solaris Link | sooduspilet

Soodus- või tasuta pilet kehtib vastava dokumendi ettenäitamisel. Ratastoolis külastajale on kinokülastus tasuta, tingimusel, et klient istub ratastoolis. Kinotoolil istudes on tarvis osta pilet. Tasuta pilet: Ratastoolis on esimeses reas võimalik tasuta filmi vaadata vaid 3 saalis: Saku saal - 1. saal, Telia saal - 2. saal ja 3. saal.
Sooduspilet:
Kehtib istudes tavatoolil kõikides saalides.
E-R kuni kella 18:00 - 2D film 3,09 €, 3D film 3,99 €,
E-N alates kella 18:01 - 2D film 3,39 €, 3D film 3,99 €,
R alates kella 18:01 ja kogu L, P - 2D film 3,49 €, 3D film 4,49 €.

Arheoloogiamuuseum Link | puudub

Muuseumisse pääseb ainult ekskursioonijuhi saatel.

Arvutimuuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet on 2 €, täispilet on 5 €.

AS GoBus Link | soodustus

Tasuta pilet puudega kuni 16-aastased isikud,sügava puudega isikud, raske nägemispuudega isikud, sügava või raske nägemispuudega isiku saatja või puudega isikut saatev juht- või abikoer.

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse spordisaal ja ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksipiletitele. Puudega isiku saatajale spordisaali ja ujula külastamine tasuta.

Atlantis H2O Aquapark Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile EV pensionitunnistuse esitamisel.

Aura Keskus ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele.

Aura Keskus veepark Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused veepargi üksikpiletitele.

Aura Veekeskus Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile ja puudega inimesele.

Avinurme ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele.

Carl Robert Jakobsoni Talumuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega isik ja tema saatja, sügava puudega isik ja tema saatja.

E. Vilde muuseum Link | sooduspilet

Anton Hansen Tammsaare ja Eduard Vilde muuseumid kuuluvad Tallinna Kirjanduskeskuse koosseisu.

Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ning tema saatja. Tasuta külastuspäevad kõigile iga kuu viimasel neljapäeval ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.

Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe loss Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ja tema saatja. Tasuta külastuspäevad kõigile iga kuu viimasel neljapäeval ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.

Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe tallihoone Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ning tema saatja. Tasuta külastuspäevad kõigile iga kuu viimasel neljapäeval ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.

Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ning tema saatja. Tasuta külastuspäevad kõigile iga kuu viimasel neljapäeval ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.

Eesti Arhitektuurimuuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja vastava dokumendi ettenäitamisel. Sooduspilet 3 €. Auto parkimine on muuseumi külastajale tasuta juhul, kui külastaja registreerib autonumbri muuseumis piletit ostes.

Eesti Draamateater Link | soodustus

Puuetega inimestele 20% hinnasoodustust pileti hinnast.Ratastooliga või erivajadustega teatrikülastajatele broneerib piletid ja tagab teatrikülastusel vajaliku abi teenindusjuht Kristin Viljamaa, kristin.viljamaa@draamateater.ee, telefon 5330 8907.

Eesti Juudi Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile.

Eesti Loodusmuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega inimesed koos saatjaga. Tasuta sissepääs kõigile külastajatele iga kvartali esimese kuu viimasel reedel ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Muuseumihoovis rattaparkla ja koeraparkla.

Eesti Maanteemuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs erivajadusega inimestele. Muuseumi territooriumil on 2 parklat. Põhiekspositsioon nii sees kui väljas on suuremas osas ratastoolisõbralik. Raskesti ligipääsetavad on vaid pisike lastemuuseum vana postijaama teisel korrusel ja veel pisem keldrinäitus.

Eesti Maaülikooli Spordihoone Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused üksikpiletitele ja pakettidele. Rohkem infot hinnakirjast - www.sport.emu.ee/hinnakirjad/

Eesti Meremuuseum Paks Margareeta Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega laps ja tema saatja, tõendi alusel, sügava või raske puudega 16-aastane ja vanem inimene, tõendi alusel ja tema saatja. Kõrged lävepakud - üle 2,5 cm. Kõrged lävepakud - üle 2,5 cm. Teisele või kõrgemale korrusele ligipääsuks on ainult trepid. Ratastooli kasutajale on vajalik vähemalt 2 inimese abi.

Eesti Meremuuseumi Lennusadam Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16. a puudega laps, tõendi alusel ja tema saatja, sügava või raske puudega 16. a vanem isik, tõendi alusel ja tema saatja. Parkla asub Lennusadama sissesõidu juures tühermaal, samuti on tähistatud parkla Lennusadama angaari juures. Vesilennukite angaaris on kaks lifti: kassaringist paremal trepi vastas ning muuseumialal allveelaeva Lembit vastas. Lennusadamas on mugav liigelda ka lapsevankri või ratastooliga, allveelaeva Lembit ja jäämurdja Suur Tõll pardale ratastel sõiduvahenditega kahjuks ei pääse. Vajadusel saab ratastooli küsida kassast. Parkla asub Lennusadama sissesõidu juures tühermaal, samuti on tähistatud parkla Lennusadama angaari paremal küljel. Inva-parkimiskohad asuvad angaari küljel olevas parklas.

Eesti Panga Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile.

Eesti Piimandusmuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega isik ja tema saatja, sügava puudega isik ja tema saatja.

Eesti Põllumajandusmuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs erivajadusega inimesele ning tema saatjale. Soovi korral ka giiditeenus, mis on samuti tasuta. Tähtpäevaprogrammid, üritused ja kursused poole hinnaga. Tuleme igal võimalusel vastu. Laudas elavad ponid, eesti raskeveohobune, küülikud, kitsed, lambad ja vutid.

Eesti Rahva Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16. a puudega laps, tõendi alusel ja tema saatja, sügava või raske puudega 16. a vanem isik, tõendi alusel ja tema saatja. ERM-i kogu maja piletiga saab külastada Heimtali muuseumi poole aasta jooksul tasuta. Olemas on inva-parkimiskohad ja kohapeal ratastooli kasutamise võimalus.

Eesti Ringhäälingumuuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionäridele ja puuetega inimestele. Tasuta sissepääs kõigile rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Muuseumi külaliste kasutada on hoone läheduses kaks Türi linna parklat, kus parkimine tasuta ja mingeid piiranguid seatud ei ole.

Eesti Sõjamuuseum-Kindral Laidoneri Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile. Sõjatehnika angaar Vehema tee 1 A on avatud maist oktoobrini R-P kella 11:00 - 18:00. Autoga tulijaile tasuta parkla, eraldi parkimiskohad ekskursioonibussidele.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet: puudega 16-aastane ja vanem isik ja tema saatja. Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja. Ratastooliga on ligipääs olemas kasutades maja taga olevat sissepääsu. Majas on lift erinevate korruste vahel liikumiseks.

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ja tema saatja. Sooduspilet: puudega külastaja saatja. Tasuta külastuspäevad kõigile: 18. mai - rahvusvaheline muuseumipäev, 18. juuli - muuseumi sünnipäev. Tasuta sissepääs kehtib ainult näituste külastamise puhul, töötubades osalemine on tasuline, vastavalt töötoa hinnale.

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs puudega inimesele. Majas ei ole võimalik ratastooliga liikuda. Ekspositsioon on nii trepihallis kui ka neljandal korrusel, aga sinna pääsemiseks muinsuskaitse all olevas majas lifti ei ole.

Eesti Tervishoiu Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik koos saatjaga, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik koos saatjaga. Muuseum paikneb Tallinna vanalinna kahes renoveeritud hoones, lifti ei ole.

Eesti Tuletõrjemuuseum Link | puudub

Tuletõrjemuuseumi vanatehnika näitus asub Saku filiaalis Saku operatiivkeskuses.

Eesti Vabaõhumuuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased isikud ja nende saatjad ning sügava puudega isikud, olenemata vanusest ja nende saatjad tunnistuse ettenäitamisel. Sooduspilet töövõimetuspensionärile vastava dokumendi ettenäitamisel. Tasuta külastuspäevad kõigile: rahvusvaheline muuseumipäev 18. mai, jüripäev 23. aprill, mihklipäev 29. september.

Eesti Vanatehnika Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile.

Elron Link | soodustus

Tasuta sõit kuni 16-aastasel (kaasa arvatud) puudega isikul, sügava puudega isikul, raske nägemispuudega isikul, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal, puudega isikut saatval juht- või abikoeral. Sooduspiletiga sõit osalise või puuduva töövõimega isikul, raske või keskmise puudega 17-aastasel või vanemal isikulkuni 16-aastase (kaasa arvatud) puudega isiku saatjal, sügava puudega isiku saatjal. Soodustused ei kehti rongi 1. klassis! Koos 1. klassi pileti ostnud reisijaga on võimalus ühel tasuta sõidu õigust omaval inimesel tasuta 1. klassis sõita. 1. klassi istekoha broneerimiseks veebist tuleb neil isikutel osta nullhinnaga pilet (nullpilet) ning tasuda teenustasu.

Endla Teater Link | soodustus

Ratastoolis külastajatele on etendused tasuta.

Energia Avastuskeskus Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile ja erivajadusega inimesele, kellel on raske või sügav puue, mis takistab iseseisvat muuseumi külastamist. Tasuta sissepääs ratastooli või muu raske puudega inimese saatjale.

Estonia Ravispaahotell Link | sooduspilet

Pensionärile 10 % soodustus termidesse EV pensionitunnistuse alusel.

Fotomuuseum Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Erivajaduste korral palutakse võtta ühendust ja täpsustada, millised on ligipääsu võimalused. Keskaegses hoones puudub lift, trepid on järsud.

Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased lapsed ja nende saatjad, sügava puudega 16-aastased ja vanemad isikud ja nende saatjad. Tasuta sissepääs kõigile rahvusvahelisel giididepäeval 21. veebruaril, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail, lastekaitsepäeval kuni 18-aastastele lastele 1. juunil ja Fr.R.Kreutzwaldi mälestuspäeval 14. detsembril.

Georg Otsa Spa Link | puudub

H. Prosti Põllumajandusmasinate Muuseum Link | tasuta

Külastamine on tasuta. Kui soovi on, võib teha väikese annetuse kogumiskasti. Eksponaadid on kuuri all ja looduses paiknevad masinad ja fotonäitus siseruumis. Viimasesse ei ole sisenemiseks suurt treppi, vaid üle madala lävepaku. Osta saab suveniirkruuse ja biograafial põhinevat ja muuseumi kajastavat raamatut "Masinatele pühendatud aastad".

Haapsalu Piiskopilinnus Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja. Soodustus kehtib kuni 16-aastasel puudega isikul koos saatjaga ning sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel koos saatjaga. Ratastooliga pääseb ainult I korrusele.

Haapsalu Raekoda Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja. Soodustus kehtib kuni 16-aastasel puudega isikul koos saatjaga ning sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel koos saatjaga.

Harjumaa Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega laps ja täiskasvanu pensionitunnistuse ettenäitamisel ning nende saatja. Muuseumis on kaldteed, inva-WC 1. korrusel, invalift. Juht- ja abikoerad on teretulnud.

Harjumaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Heimtali Muuseum Link | tasuta

ERM-i kogu maja piletiga saab Heimtali muuseumit külastada poole aasta jooksul tasuta.

Hiiumaa Muuseumi Pikk Maja Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega isik koos 1 saatjaga. Suvehooajal on täiskasvanud puudega isikule muuseumi külastus 2.50 €, talvel sooduspilet – 1.50 €. Tasuta pääsmed ei kehti eriürituste puhul, millele on välja kuulutatud omaette hind.

Hiiumaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Iisaku Kihelkonna Muuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs ratastooliga või muu erivajadusega, nt kuulmis-või nägemispuue, külastajale. Puudega inimese saatjale 1 €.

Ilmamuuseum/Tallinn-Harku Aeroloogiajaam Link | puudub

Külastuse kokkuleppimiseks kontakteeruda Keskkonnaagentuuri teabeosakonnaga.

Iloni Imedemaa Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja. Soodustus kehtib kuni 16-aastasel puudega isikul koos saatjaga ning sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel koos saatjaga.

Jääaja Keskus Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionäridele ja erivajadusega inimestele. Keskusesse pääseb kaldteed mööda, majas on lift ning inva-WC.

Järvamaa Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs puudega inimestele. Iga kuu esimesel laupäeval, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail ja muuseumi sünnipäeval 31. juulil sissepääs tasuta.

Järvamaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Järveküla Spordihoone Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula ja jõusaali üksikpiletite ja pakettidele.

Jõgevamaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Johannes ja Joosep Aaviku Majamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ja tema saatja. Suvehooajal on Saaremaa ja Muhu muuseumidel ühispilet, millega võidad hinnas 25 %.

Jüri Spordihoone Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula ja jõusaali üksikpiletite ja pakettidele.

Kadrina Spordikeskus Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula, jõusaali üksikpiletitele ja lauatennise mängimiseks.

Kadrioru Kunstimuuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs vastava dokumendi ettenäitamisel: Töövõimetuspensionärid, Puudega inimesed, Kuni 16. a puudega inimeste saatjad, Sügava puudega inimeste saatjad. Puudega külastaja saatjale sooduspilet 3,50 €. Ühispileti soodustus. Teisaldatavad kaldteed, lift, inva wc. Lossi makett, kirjeldustõlkega maalid. Viipekeelsed eksursioonid.<br
Muuseumiprogrammid puudega inimestele.

Kadrioru Lastemuuseum Miiamilla Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Ratastooliga on samuti võimalik tulla, aga sellest palutakse ette teatada.

Käina Spordikeskus Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused spordikeskuse üksikpiletitele ja pakettidele.

Kalamaja Lastemuuseum Miiamilla Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.
Erivajaduste korral palutakse võtta ühendust ja täpsustada, millised on ligipääsu võimalused.

Kalev SPA Link | sooduspilet

Sooduspilet puuetega inimestele puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel

Kalevi Martsipanimuuseumituba Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile.

Kassari Ekspositsioonimaja Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega isik koos 1 saatjaga. Suvehooajal on täiskasvanud puudega isikule muuseumi külastus 2.50 €, talvel sooduspilet – 1.50 €.

KGB Kongide Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastased puudega isikud ja nende saatjad, sügava puudega isikud ja nende saatjad. Muuseumi külastus on tasuta kõigile iga kuu viimasel reedel, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail, muuseumi sünnipäeval 31. oktoobril,
märtsiküüditamise aastapäeval 25. märtsil ja juuniküüditamise aastapäeval 14. juunil.

Kihnu, Ruhnu, Aegna, Vormsi jt väikesaared Link | soodustus

1. Tasuta pilet kuni 16-aastastel, k.a., puudega lastel, sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isikutel ning sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal või nägemispuudega isikut saatval juhtkoeral.

2. Sooduspilet puudega lapse ja sügava puudega isiku saatjal.

3. Sügava puudega isikut või puudega last transportivale sõidukile võimaldatakse ülevedu eelisjärjekorras.

4. Sõru-Triigi liinil võimaldatakse sügava puudega isikut või puudega last transportivale sõidukile tasuta ülevedu.

Kino Artis Link | tasuta

Tasuta sissepääs ratastoolis külastajale. Kino Artis asub Tallinnas Solarise keskuse III korrusel, sissepääs Rävala puiesteelt, trepist või liftiga. Keskuse teiselt korruselt pääseb Artisesse läbi Apollo raamatumaja, põrandal on vastavad viidad.

Sissesõit parklasse on Sakala tänavalt. Soovitame parkida parkla Rävala pst poolsele alale, kust pääseb liftiga otse kino fuajeesse. Parkimiseks valideeri parkimispilet filmi lõppedes Artise kino kassas asuvas validaatoris ja seejärel parklas asuvas piletiautomaadis.

Kino Centrum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs ratastoolis külastajatele. Parkida on võimalik Centrumi keskuse taga olevas parklas aandressil Tallinna 24. Parkimiskellaga on parkimine 2 h tasuta.

Kino Coca-Cola Plaza Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs ratastoolis külastajatele. 43-kohaline tasuline parkla on kinokülastajatele avatud kella 08:00 - 23:00, sissepääs Hobujaama tänavalt, asub keldrikorrusel. Rataste parkimine on parklas tasuta.

Kino Ekraan Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs ratastoolis külastajatele. Need, kes otsustavad kinno tulla autoga, saavad 3 tundi ööpäevas tasuta parkida kino ümbruses asuvas parklas. Tasuta parkimisloa saamiseks tuleb kino Ekraan fuajees asuvas parkimisautomaadis registreerida oma auto number ning seejärel saab muretult filmi nautida.

Kino Sõprus Link | puudub

Kinokeskus Cinamon Link | sooduspilet

Pensionäripilet kehtib pensionitunnistuse või töövõimekaardi esitamisel (E-R kella 17:00ni)

Kiviõli linnatransport Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 16-a isikule, sügava puudega 16-aja vanemale isikule, raske nägemispuudega isikule, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjale või puudega isikut saatvale juht- või abikoerale. Sooduspilet sügava puudega isiku saatjale, puudega lapse saatjale,raske puudega isikule.

Kohtla-Järve Jäähall Link | soodustus

Vaba-jää üksikpilet 60 minutit puuetega inimestele 0,50 eurot. Uiskude laenutus 1 euro.

Kohtla-Järve linnatransport Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 16-a isikule, sügava puudega 16-aja vanemale isikule, raske nägemispuudega isikule, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjale või puudega isikut saatvale juht- või abikoerale.

Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum Link | puudub

PKM on veel Valge Saal ja Virtuaalne filiaal Kohtla-Järvel, Tuuslari 18 A.

Kohtla-Järve Spordikeskus Link | soodustus

Puuetega inimestele jõu-, sportmängude-, maadluse-, võimlemise-, poksi-, male- ja ujula saalide kasutamise üksikpilet hinnaga 1,50 eurot. 8 korra kaart 10 eurot. Ujula üksikpilet 2,50 eurot.

Koidula Muuseum Link | puudub

Koidula muuseum on Pärnu muuseumi filiaal.

Kosmos IMAX Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Pensionäripilet kehtib pensionitunnistuse või puudekaardi esitamisel. Kino Kosmos IMAX parkla, 41 parkimiskohta tasuta. Kino Kosmos IMAX külastajale on kino parklas parkimine kuni 3 h tasuta. Sõiduki parkimisaja algus on vaja registreerida kino parkimiskioskis.

Kumu Kunstimuuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs vastava dokumendi ettenäitamisel: töövõimetuspensionärid, puudega inimesed, kuni 16. a puudega inimeste saatjad, ja sügava puudega inimeste saatjad. Sooduspilet on puudega külastaja saatjale. Ratastooli laenutus, liftid, inva wc. Muuseumiprogrammid puudega inimestele.

Kunstihoone Galerii Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile. Kunstihoone galerii asub 1. korrusel ja on ligipääsetav tänava tasapinnast.

Kuremaa Ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele.

Kurtna Mootorrattamuuseum Link | puudub

Eramuuseum Kurtna mõisa abihoones.

Laagri Spordihoone ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele.

Lääne-Virumaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Läänemaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Laine SPA Link | puudub

Parkimine tasuta vabade kohtade olemasolul.

Laulasmaa SPA Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile vastava dokumendi olemasolul vee- ja saunakeskusesse.

Liivi Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs puudega külastajale. Mõnedele ekspositsiooni osadele ei pääse ratastooliga ligi.

Lottemaa Teemapark Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionäridele ja täiskasvanud puudega isiku kaardi omanikele ning puudega lastele. Puudega lapse ja liikumispuudega täiskasvanu saatja tasuta. Külastuspilet kahel järjestikusel päeval on soodushinnaga. Autosid saab parkida teemapargi parklasse, mis asub Via – Baltica maantee läheduses. Parkla on avatud kella 9:15 - 18:30. Parkimistasu on 2 € terve päev, tasuda saab parkla kassas. Parkla on valveta. Lottemaa asub parklast mõnusa jalutuskäigu ~800 m kaugusel.
Samuti on võimalus sõita parklast Lottemaale minirongiga, mis väljub 20 minutilise intervalliga. Rongipilet ühel suunal maksab 1 €. Võimalik on osta ka edasi-tagasi pilet 2 €.

Lux Express Link | soodustus

Tasuta sõit Eesti-sisestel liinidel puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral. Ka juhtkoerale tuleb vormistada 0.- hinnaga sõidupilet.

Lux Expressis saab ratastooliga reisida juhul kui invabuss on vaba. Invakoha kasutamiseks palun võtke vähemalt kolm päeva enne reisi ühendust info@luxexpress.eu või telefonitsi +372 680 0909. Nii saab kontrollida invabussi olemasolu ning leida parim lahendus.

Mahtra Talurahvamuuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased inimesed koos saatjaga, sügava puudega inimesed koos saatjaga. Tasuta sissepääs kõigile iga kuu viimasel reedel ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Muuseumi filiaal on Atla-Eeru kõrts.

Märjamaa Ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele.

Mart Saare Majamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: erivajadusega inimesed koos saatjaga.

Meriton Spordiklubi Link | sooduspilet

Sooduspiletid vastava pensionitõendi ettenäitamisel. Sooduskuukaart: jõusaal + rühmatreeningud + veekeskus 42€.

Meriton Vee- ja saunakeskus Link | sooduspilet

Ühekordne veekeskuse pääse: 2h pilet E-N kella 8:00 - 15.00 6 € ja 2h pilet E-N kella 15:01 - 21:30 10 €.

Meriton Vee-ja saunakeskus Link | sooduspilet

Ühekordne veekeskuse pääse: 2h pilet E-N kella 8:00 - 15.00 6 € ja 2h pilet E-N kella 15:01 - 21:30 10 €.

Mihkli Talumuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ja tema saatja. Suvehooajal on Saaremaa ja Muhu muuseumidel ühispilet, millega võidad hinnas 25 %.

Mikkeli Muuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs vastava dokumendi ettenäitamisel: Töövõimetuspensionärid, Puudega inimesed, Kuni 16. a puudega inimeste saatjad, Sügava puudega inimeste saatjad. Sooduspilet: puudega külastaja saatjale 2 €. Ühispileti soodustus. Inva WC. Muuseumi I korrusele on ratastooliga ligipääs. Muuseumi II korrusele ratastooliga ligipääs puudub. Muuseumiprogrammid puudega inimestele.

Mõniste Talurahvamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile rahvusvahelisel giididepäeval 21. veebruaril ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.

Muuseum Kiek in de Kök ja Bastioni käigud Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.
Kiek in de Köki ja Bastionikäikude keskaegsetes hoonetes puudub lift, trepid on järsud.
Erivajaduste korral palutakse võtta ühendust ja täpsustada, millised on ligipääsu võimalused.

Narva linnatransport Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 16-a isikule; raske või sügava puudega 16-aastasele ja vanemale isikule; sügava või raske nägemispuudega isiku saatjale või puudega isikut saatvale juht- või abikoerale; vähemalt 80% töövõimekaotusega isikule. Sooduspilet sügava puudega isiku või puudega lapse saatjale ja Ida-Eesti Pimedate Ühingu igakuises nimekirjas esitatud nägemispuudega isikule.

Niguliste Muuseum Link | sooduspilet

Tasuta sissepääs vastava dokumendi ettenäitamisel: Töövõimetuspensionärid, Puudega inimesed, Kuni 16. a puudega inimeste saatjad, Sügava puudega inimeste saatjad. Sooduspilet: Puudega külastaja saatjale sooduspilet 3 €. Teisaldatavad kaldteed, ratastooli laenutus, ratastooli tõstuk, inva wc. Muuseumiprogrammid puudega inimestele.

Nõmme Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile.

Nõmme Ujuja Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele.

NUKU Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Õhtusele etendusele tulijale on muuseumisse sissepääs soodushinnaga kella 18:00 - 18:50. Muuseumi sissepääs on ratastooliga Nunne 8 uksest. Tulekust märku anda kassasse tel 6679555 hiljemalt päev enne tulekut. Parkimiskorraldaja Ühisteenused pakub NUKU külastajale soodushinnaga parkimisteenust valveta Rannamäe tee 5 parklas kõikidel nädalapäevadel.

Õismäe Ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele.

Okupatsioonide Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased isikud koos saatjaga ja sügava puudega 16-aastased ja vanemad isikud koos saatjaga. Muuseumis on olemas Inva WC. Audiogiid on nii loetav kui kuulatav. Majas on lift, millega saab korruste vahel liikuda. Lisaks on muuseumis laenutatav ratastool.

Õllemuuseum-Saku Pruulikoda Link | puudub

Õllemuuseum asub pruulikoja 3-korruselises renoveeritud hoones.

Oskar Lutsu Majamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastased puudega isikud ja nende saatjad, sügava puudega isikud ja nende saatjad. Muuseumi külastus on tasuta kõigile iga kuu viimasel reedel, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail ja muuseumi sünnipäeval 31. oktoobril.

Paikuse Spordikeskus Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused jõusaali ükspiletitele. Soodustused pallisaali ja aeroobikasaali kasutamiseks gruppidele.

Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum Link | puudub

Uus külastuskeskus ja rekonstrueeritud "Tootsi koolimaja" avatakse taas 21. juunil 2018. a.

Paldiski Spordikeskus Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletile 1.30 eurot, koos jõusaali kasutamisega 2.60. 10 korra piletid vastavalt 9.60 eurot ja 12,80 eurot.

Palmse mõis Link | puudub

Pärnu linnatransport Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 18-a lapsele ja tema saatjale; sügava puudega 18-a ja vanemale isikule ja tema saatjale; raske nägemispuudega isikule ja tema saatjale või puudega isikut saatvale juht- või abikoer. Tasuta sõit eestkoste all olevale isikule, kes on rahvastikuregistri andmetel Pärnu linna elanik.

Pärnu Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased isikud ning nende saatjad ja sügava puudega 16-aastased ja vanemad isikud ning nende saatjad. Terve püsiekspositsioon on ehitatud kaldteena ning üksikud kohad, kus on trepp, on varustatud spetsiaalse invaliftiga.

Pärnu Spordikooli ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele.

Peeter I Majamuuseum Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Erivajaduste korral palutakse võtta ühendust ja täpsustada, millised on ligipääsu võimalused.

Pirita SPA Hotelli Spordikeskus Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile soodustust tõendava dokumendi alusel ujulas ja saunas.

Pokumaa SA Link | puudub

Põlva Talurahvamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased lapsed ja nende saatjad, sügava puudega 16-aastased ja vanemad isikud ja nende saatjad. Tasuta sissepääs kõigile rahvusvahelisel giididepäeval 21. veebruaril ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.

Põlvamaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Rahvarinde Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile.

Rakvere linnus Link | puudub

Rakvere Teater Link | soodustus

Ratastooliga külastajale hinnasoodustust kuni 20% piletihinnast. Väikese maja invasissepääs asub hoovi pool.

Rakvere Teatrikino Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile.

Rannarahva Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs puuetega inimestele ja nende saatjatele.

Raplamaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Raudtee- ja Sidemuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja. Soodustus kehtib kuni 16-aastasel puudega isikul koos saatjaga ning sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel koos saatjaga.

Rehabilitatsiooniteenus Värska Sanatoorium-veekeskus Link | puudub

Rehabilitatsiooniteenus. Rehabilitatsiooniteenus puudega lastele ja täiskasvanutele, tööealistele psüühikahäiretega inimestele.

RMK Elistvere Loomapark Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta kuni 16-aastane puudega laps ja tema saatja ning sügava või raske puudega 16-aastane või vanem isik ja tema saatja. Tasuta sissepääs kõigile loomapargi sünnipäeval 27. augustil.

RMK Elistvere Loomapark Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta kuni 16-aastane puudega laps ja tema saatja ning sügava või raske puudega 16-aastane või vanem isik ja tema saatja. Tasuta sissepääs kõigile loomapargi sünnipäeval 27. augustil.

Rudolf Tobiase Majamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega isik koos 1 saatjaga. Täiskasvanud puudega isik: suvel sooduspilet – 2 €; talvel sooduspilet – 1.50 €.

Ruhnu Muuseum Link | puudub

Ruhnu muuseum on Rannarootsi muuseumi filiaal.

Saaremaa ja Hiiumaa praam Link | soodustus

1. Tasuta pilet sügava puudega või kuni 16-aastane puudega isik, sügava või raske nägemispuudega isikule ja nimetatud isikut või isikuid vedavale kuni 3500 kg täismassiga sõidukile.

2. Tasuta pilet sügava või raske nägemispuudega isiku saatjale.

3. Tasuta pileti õigusega puudega isikut vedav sõiduk saab praamile eelisjärjekorras. Selleks ei ole sadama kassast pileti ostmisel vaja eraldi osta eelisjärjekorra õigust.

4. Sooduspilet sügava puudega või kuni 16-aastase puudega isiku saatja.

5. Soodushinnaga pileteid saavad kasutada nii Eesti Vabariigi kui ka teiste riikide kodanikud, kui neil on olemas soodustuse saamiseks vajalik dokument.

Saaremaa Muuseum Kuressaare Linnus Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastane ja tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem inimene ja tema saatja. Suvehooajal on Saaremaa ja Muhu muuseumidel ühispilet, millega võidad hinnas 25 %.

Saaremaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Saartelennuliinid Saaremaa ja Hiiumaa Link | soodustus

Sooduspilet sügava puudega reisijale. Saatjata kuulmis- või nägemispuudega reisijat, samuti liikumispuudega reisijat on võimalik lennukisse minekul ja väljumisel abistada. Sellisest soovist tuleb eelnevalt teada anda Lennuettevõttele oma reisibüroole pileti ostmisel. Puudega reisijate abistamise teenus on tasuta. Lennuettevõte võimalused teatud liikumispuudega inimeste transportimisel on piiratud.

Särevi Teatrituba Link | tasuta

Tasuta sissepääs puudega inimestele. Asub kortermaja 2. korrusel, lifti ei ole.

SEBE buss Link | soodustus

Tasuta sõit Eesti-sisestel liinidel puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal. Ratastoolireisijate teenindamine ratastoolibussiga toimub vastavalt eelnevale kokkuleppele ja eeldusel, et SEBE-l on tehniliselt võimalik suunata reisile ratastoolibuss koos eriväljaõppega bussijuhiga. Broneerimiseks saata hiljemalt 36h enne reisi e-kiri aadressile liiklusjuht@eestibuss.ee ja teatada:nimi, kontakttelefon, ratastooli tüüp, soov kasutada ka tavalist bussiistet, saatja olemasolu, reisi lähte- ja lõpp-peatus ning reisi kuupäev ja kellaaeg. Broneeringu vastuvõtmise ja kinnitamise kohta saadetakse vastus e-kirjaga.

Sillamäe linnatransport Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 16-a isikule, sügava puudega 16-aja vanemale isikule, raske nägemispuudega isikule, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjale või puudega isikut saatvale juht- või abikoerale. Soodustused sügava puudega isiku saatjale,puudega lapse saatjale, raske puudega isikule.

Simple Express Link | soodustus

Tasuta sõit Eesti-sisestel liinidel puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral. Ka juhtkoerale tuleb vormistada 0.- hinnaga sõidupilet.
Simple Expressis saab ratastooliga reisida juhul kui invabuss on vaba. Invakoha kasutamiseks palun võtke vähemalt kolm päeva enne reisi ühendust info@simpleexpress.eu või telefonitsi +372 606 8686. Nii saab kontrollida invabussi olemasolu ning leida parim lahendus.

Spa Hotell Meri / Saaremaa Valss Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile - veekeskus+jõusaal+saun.

Spa Hotell Rüütli Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile - veekeskus+jõusaal+saun.

Spaa Hotell Viiking Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile vee- ja saunakeskusesse EV pensionitunnistuse alusel.

Spordikomleks Kalev ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 10 korra piletitele

Strand Spa & Konverentsihotell Link | sooduspilet

Soodushinnad - Spaa soodustus (10%), restorani soodustus 10% restorani à la carte menüüst ja soodustus 10% majutuse hinnast.

Taastusravikeskus & Hotell Wasa Link | sooduspilet

Rehabilitatsiooniteenus, mis on riiklik teenus, mille saamist õigustab Töötukassa või Sotsiaalkindlustusameti poolt väljastatud suunamiskiri. Hinnasoodustus 15 % hotelli majutuse täishinnast ning raviprotseduurid ja lõõgastushoolitsused 15 % soodustusega täishinnast. Tasuta parkimine hotelli ees vabade kohtade olemasolul. 15% soodustust kehtib vaid täishinnaga paketi maksumusest puudetõendi esitamisel.
Kehtib perioodil 01.01.2017 – 20.06.2017 ja 13.08.2017 – 20.12.2017, v.a 21.06 – 12.08.2017.

Taisto Liinid OÜ Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Tallinn tramm, troll, buss Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 18-aastane ja tema saatja, sügava puudega 19-aastane või vanem isik ja tema saatja, sügava või raske nägemispuudega isik ja tema saatja. Sooduspilet: raske või keskmise puudega 19-aastane või vanem isik. Tasuta sõidu õiguse võib puudega isik tõendada 1) isikustatud ja valideeritud Ühiskaardiga või 2) puuet tõendava dokumendi ja isikut tõendava dokumendiga. Saatjalt dokumenti ei nõuta.

Tallinna Botaanikaaed Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs puuetega inimestele ja hooldekodude elanikele.

Tallinna Kunstihoone Link | sooduspilet

Sooduspilet Eesti pensionäridele, puuetega inimesele ja tema saatjale. Kunstihoone näitusesaali, mis asub 2. korrusel, pääseb liftiga. Näitusesaalis on võimalik laenutada ka ratastooli. Aeg-ajalt korraldatakse ka näitusetuure viipekeele- ja kirjeldustõlkega.

Tallinna Linnagalerii Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile. Tallinna Linnagalerii asub 1. korrusel ja on ligipääsetav tänava tasapinnast.

Tallinna Linnagalerii Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõigile. Tallinna Linnagalerii asub 1. korrusel ja on ligipääsetav tänava tasapinnast.

Tallinna Linnamuuseum Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail.
Tallinna Linnamuuseumi keskaegses hoones puudub lift, trepid on järsud.
Erivajaduste korral palutakse võtta ühendust ja täpsustada, millised on ligipääsu võimalused.

Tallinna Linnateater Link | soodustus

Puuetega inimestele ja puudega isiku saatjale hinnasoodustust 50% piletihinnast. Sooduspileti saamiseks tuleb võtta ühendust müügijuhiga (665 0888, g.uustal@linnateater.ee). Sooduspileteid väljastatakse ainult Linnateatri kassast.Ligipääs ratastooliga on olemas Hobuveskis, Lavaaugus ja Salme Kultuurikeskuses toimuvatele etendustele. Liikumispuudega inimestel, kes on soetanud pileti neis saalides toimuvatele etendustele, tuleb enne etendust võtta ühendust Tallinna Linnateatri müügijuhi Greete Uustaliga. Põrgulavale on paigaldatud ka silmusvõimendussüsteem.

Tallinna Loomaaed Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega laps, tõendi alusel ja tema saatja, sügava ja raske puudega 16-aastane ja vanem isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel ja tema saatja ning puuduva töövõimega isik. Puudega külastajale on tõendi esitamisel parkimine loomaaia külastuse ajal vastava märgistusega liiklusvahendile tasuta.

Tallinna Raekoda Link | sooduspilet

Sooduspilet penionärile. Ratastooliga külastajatel palutakse ette teatada e-meilile raekoda@tallinn.lv, et teha vajalikud ettevalmistused. Invatõstuk on olemas. Ratastooliga on juurdepääs ainult kodanikesaali. Invatualett puudub.

Tallinna Sünagoog Link | puudub

Täielik ligipääsetavus, astmed puuduvad. Inva WC.

Tallinna Tehnikaülikooli Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs puudega inimesele.

Tallinna Teletorn Link | tasuta

Tasuta sissepääs sügava või raske puudega kuni 18-aastasele ja vanemale isikule koos saatjaga.
Samuti kuni 18-aastasele puudega lapsele ja tema saatjale. Tasuta sissepääs on vaid tõendi alusel.

Tallinna Vene Muuseum Link | sooduspilet

Muuseumisse pääsevad sooduspiletiga: pensionärid, osalise töövõimega isikud. Muuseumisse pääsevad tasuta:
puudega laps, kuni 16 a. tõendi alusel, koos saatjaga, sügava ja raske puudega isik, puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel, koos saatjaga ning puuduva töövõimega isikud. Tasuta sissepääs kõigile Tallinna päeval 15. mail ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Erivajaduste korral palutakse võtta ühendust ja täpsustada, millised on ligipääsu võimalused. Keskaegses hoones puudub lift, trepid on järsud.

Tartu Kunstimuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs kõikidele puudega inimestele ja nende saatjatele, vastava dokumendi ettenäitamisel, kõigile Tartu Kunstimuuseumi näitustele. Majas on olemas trepitõstuk, välisuksest sisenemisel on vaja saatja abi. Ratastooliga sisenemine on Kompanii tänava poolsest uksest, mitte Raekoja platsilt. Tõstuk ja kaldtee on Kompanii tn ukse juures.

Tartu Laulupeomuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastased puudega isikud ja nende saatja, sügava puudega isikud ja nende saatjad. Muuseumi külastus on tasuta kõigile iga kuu viimasel reedel, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail ja muuseumi sünnipäeval 31. oktoobril. Muuseumis on lift.

Tartu Linnamuuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: kuni 16-aastased puudega isikud ja nendesaatjad; sügava puudega isikud ja nende saatjad. Muuseumi külastus on tasuta kõigile iga kuu viimasel reedel, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail ja muuseumi sünnipäeval 31. oktoobril. Tartu Linnamuuseumisse palume ratastooliga siseneda muuseumi hoovipoolsest uksest. Muuseumis on lift.

Tartu linnatransport Link | soodustus

Tasuta sõit: puuetega kuni 16-aastastel,sügava puudega 16-aastastel ja vanematel isikutel, raske nägemispuudega isikutel,sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal, nägemispuudega isikut saatval juhtkoeral. Lisaks tasuta sõit Tartusse sisse registreeritud elanikel: raske liikumisfunktsiooni puudulikkusega isikutel (bussikaardi saab isikut tõendava dokumendi ja puude otsuse alusel Raekoja infokeskusest), puudega lapse või sügava puudega isiku saatjal (eraldi kaarti ei väljastata, väljastatavale bussikaardile kirjutatakse „+1”).

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega lapsed, puudega lapsega kaasas olev üks saatja. Tasuta sissepääs kõigile iga kuu viimasel reedel, rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail, lastekaitsepäeval 1. juunil ja muuseumi sünnipäeval. Tasuta sissepääs muuseumi püsiekspositsiooni ja ajutistele näitustele (Lutsu 8), teatrinukkude muuseumi (Lutsu 2) ja mängutuppa (Lutsu 8). Muuseum asub vanalinnas tasulise parkimise alal. Parkimine on tasuline esmaspäevast reedeni kella 8:00 - 18:00.
Tasuta on lubatud parkida 15 minutit, algusaeg peab olema tähistatud.

Tartu Ülikooli Botaanikaaed Link | sooduspilet

Kasvuhoonetes sooduspilet pensionäridele, avamaakollektsioonid tasuta.

Tarvastu Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet erivajadusega inimesele 0,50 €. Esimesele korrus pääseb ratastooliga, teisele korrusele, kus asub muuseum ei ole ligipääsu.

Tasuta nõustamine Tallinna Perekeskus Link | tasuta

Tasuta psühholoogiline nõustamine ja toetavad sotsiaalteenused Tallinna linnas elavatele lastega peredele. Tugiteenused raske- ja sügava puudega lastele. Ligi pääseb ratastooliga, kuid eeldatavasti kuni septembrini 2017 a. toimuvad renoveerimistööd, mille tõttu kaldteedele ligi ei pääse.

Teaduskeskus AHHAA Link | sooduspilet

Invapilet kehtib inimesele, kellel on raske või sügav puue, mis takistab iseseisvalt keskuse külastamist ning kes vajab külastusel saatja abi. Sooduspilet on pensionärile, tasuta sissepääs saatjale. AHHAA käepaelaga on Aura veekeskuse veepargi või terviseklubi pilet 20 % soodsam.

Teater NO99 Link | soodustus

Puuetega inimestele ja puudega isiku saatjale hinnasoodustust 50% piletihinnast.Ratastooliga või liikumisraskustega teatrikülastajatel tuleb enne tulekut teavitada telefonil 660 5051.

Teoteater Link | soodustus

Puuetega inimestele sooduspilet hinnaga 7 eurot.

Tervis Ravispaahotell Link | sooduspilet

Rehabilitatsiooniteenus puudega inimestele, sooduspilet sauna- ja veekeskusesse ning jõusaali EV pensionitunnistuse alusel. Sotsiaalne rehabilitatsioon kõigile puudega inimestele ja osalise või puuduva töövõimega inimestele, kes vajavad igapäevaelus abi puudest või erivajadusest tulenevate piirangutega toimetulekuks.

Tervise Paradiis spaa-hotell Link | sooduspilet

Sooduspilet EV pensionärile. Parkimiskellaga on parkimine 2h tasuta.

Toila Spa Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile EV pensionitunnistuse esitamisel.

Ugala Teater Link | soodustus

Puuetega inimestele ja puudega isiku saatjale hinnasoodustust 50% piletihinnast.Ugala Teatri mõlemad saalid on ligipääsetavad ratastoolikasutajale. Suures saalis on silmusvõimendi vaegkuuljatele.

V Spa Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile ja puudega inimesele.

Valga Muuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs: kuni 16-aastane puudega isik ning tema saatja, sügava puudega 16-aastane ja vanem isik ning tema saatja.

Valgamaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral.

Vana-Võromaa Kultuurikoda /Võrumaa Muuseum/ Link | tasuta

Tasuta sissepääs: puudega kuni 16-aastased lapsed ja nende saatjad, sügava puudega 16-aastased ja vanemad isikud ja nende saatjad. Tasuta sissepääs kõigile rahvusvahelisel giididepäeval 21. veebruaril ja rahvusvahelisel muuseumipäeval 18. mail. Vana-Võromaa Kultuurikoda on Võru Instituudi muuseumi filiaal.

VAT Teater Link | soodustus

Soodustuse suurus puuetega inimestele oleneb mängitavast etendusest. Puudega isiku saatjale pilet tasuta.

Vembu-Tembumaa OÜ Link | sooduspilet

Sooduspilet töövõimetuspensionäridele ja erivajadusega inimestele vastava dokumendi ettenäitamisel. Tavapilet maksab 17 eurot inimene.
Parki pääsevad erivajadusega inimesed 10 eurot pilet. Saatjale erisoodustust ei ole.
Ratastooli kasutajale on tasuta sissepääs ja tema saatjale on pilet 10 eurot.

Vene Teater Link | soodustus

Soodustus puuetega inimestele oleneb mängitavast etendusest.

Viimsi Vabaõhumuuseum Link | sooduspilet

Sooduspilet pensionärile. Tasuta sissepääs puuetega inimestele ja nende saatjatele.

Viinistu Kunstimuuseum Link | puudub

Sissepääs on ka ratastooli kasutajale.

Vilde teater Link | soodustus

Puuetega inimestele on sooduspiletid.

Viljandi Jakobsoni Kooli ujula Link | soodustus

Puuetega inimestele soodustused ujula üksikpiletitele ja 5 korra piletitele.

Viljandi linnatransport ja linnalähisliin Link | soodustus

Tasuta sõit: puudega kuni 16-a isikule, sügava puudega 16-aja vanemale isikule, raske nägemispuudega isikule, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjale või puudega isikut saatvale juht- või abikoerale.

Viljandi Muuseum Link | tasuta

Tasuta sissepääs: erivajadusega inimesed koos saatjaga.

Võrumaa ühistransport Link | soodustus

Tasuta sõit puudega lastel kuni 16 a, sügava puudega 16 a ja vanematel isikutel, sügava või raske nägemispuudega isiku saatjal ning nägemispuudega isiku juhtkoeral. Sooduspilet Eesti rahvastikuregistris Võru linnas elukoha aadressi omavatel raske puudega isikutel.

Vudila Mängumaa OÜ Link | sooduspilet

Sooduspilet invaliidsuspnsionärile. Suur parkla on kõigile.

НАВЕРХ