Mine projekti avalehele Liigu põhisisu juurde

Annabel

Ken Mürk | Fotograaf

Piret Aus ja Kai Kunder | Kirjeldustõlke koostajad

Fotol: Annabel Kattai. Foto autor: Ken Mürk. PVC plaadile prinditud värvifoto. Formaat: A2 rõhtasendis (42x59,40cm). Foto kirjeldus: Pildistatud suunaga alt üles ülaltpoolt põlvi. Mustas poolpikas parkas noorel naisel on peas must, kootud, pibo müts. Mütsi alt paistavad pikad, lumivalged, õlgadeni juuksed. Tema pilk on suunatud kaugusesse, naeratus suul. Mõned valged juuksed puudutamas nägu ja huuli. Dirksoni firma silt on parka vasakul hõlmal, rinna kõrgusel ja teine silt pika, kinnise tõmbluku osana lõua all. Parka parema tasku küljes näha rippumas ümmargune, pehme helkur „Isamaa“ logoga. Üle vasaku õla on Dirksoni must spordikott. Spordikoti otsataskul valge „Latitude 64 kraadi“ logo. Naine seisab sirgelt, hoiab kõverdatud sõrmede vahel valget ANAX firma discgolfi ketast, mis toetatud püstiselt vastu tema keha. Taustal valgete lehelaadsete osistega hägustatud põõsad.

„Mina olen Annabel. Olen aktiivne ning seiklushimuline neiu. Mulle meeldib harrastada erinevaid spordialasid, näiteks ujumist, jooksmist ning mängida võrkpalli. Ma põen von Willebrandi haigust ehk mul on pärilik veritsushäire. Haigusest tulenevalt on mul aeg-ajalt halvemaid päevi, kus minu igapäevaelu on häiritud. Ma olen õppinud sellega toime tulema ning mitte välja näitama oma valu ja hirmu. Kõrvalseisja märkab seda, kui mul on tekkinud ninaverejooks, aga kui on tekkinud iseeneslik sisemine verejooks põlve- või hüppeliigeses, siis see on teistele inimestele märkamatu.“

Kirjeldustõlge

Fotol: Annabel Kattai. Foto autor: Ken Mürk. PVC plaadile prinditud värvifoto. Formaat: A2 rõhtasendis (42x59,40cm). Foto kirjeldus: Pildistatud suunaga alt üles ülaltpoolt põlvi. Mustas poolpikas parkas noorel naisel on peas must, kootud, pibo müts. Mütsi alt paistavad pikad, lumivalged, õlgadeni juuksed. Tema pilk on suunatud kaugusesse, naeratus suul. Mõned valged juuksed puudutamas nägu ja huuli. Didriksoni firma silt on parka vasakul hõlmal, rinna kõrgusel ja teine silt pika, kinnise tõmbluku osana lõua all. Parka parema tasku küljes näha rippumas ümmargune, pehme helkur „Isamaa“ logoga. Üle vasaku õla on Didriksoni must spordikott. Spordikoti otsataskul valge „Latitude 64 kraadi“ logo. Naine seisab sirgelt, hoiab kõverdatud sõrmede vahel valget ANAX firma discgolfi ketast, mis toetatud püstiselt vastu tema keha. Taustal valgete lehelaadsete osistega hägustatud põõsad.