Uudised

Võrdõigusvoliniku kantselei kutsub teid 24. septembril kell 14.00 – 16.00 teavituskampaania SIIA SAAB tutvustusele Eesti Puuetega Inimeste Kojas.

Alustame septembri lõpus ligipääsetavuse teavituskampaaniat, mille mõte on innustada erinevaid asutusi ja sündmuste korraldajaid mõtlema erivajadustega inimeste ligipääsule kui võimalusele ja parandama oma ligipääsetavust. Selleks, et rohkematel asutustel tekiks soov midagi muuta ja ise muutuda.

Soovime kampaanias tõsta esile positiivseid näiteid, et selle kaudu teisi innustada. Meie eesmärk ja ideaal on see, et ligipääsetavaid keskkondi tekiks juurde ja praegune olukord paraneks.

Kutsume erinevaid asutusi – kontserdimajasid, kaubanduskeskusi, koole jne – pöörama tähelepanu oma ligipääsetavusele ja liituma märgiga SIIA SAAB. Ligipääs kõigile või alamärkidega: SIIA SAAB ratastoolis; SIIA SAAB vaegnägija; SIIA SAAB vaegkuulja; SIIA SAAB lihtsas keeles.

Kampaania tutvustusel:

  • räägime lähemalt kampaaniast
  • tutvustame märki SIIA SAAB. Ligipääs kõigile ja alamärke
  • räägime, mida tuleb märgi saamiseks teha
  • vastame teie küsimustele

Üritusel on viipekeelne tõlge!

Palun jagage kutset oma organisatsiooni liikmetele. Tutvustusel osalemisest andke teada aadressil nele.meikar@svv.ee hiljemalt 22. septembriks.

Koos teie toetusega on suurem võimalus, et meie igapäevane keskkond liigub suurema ligipääsetavuse suunas!

Ootame teid väga!

Lugupidamisega
Mari-Liis Sepper
võrdõigusvolinik
võrdõigusvoliniku kantselei