Uudised

MTÜ Põlvkondade Majal (endine NIRK MTÜ) on hea meel kutsuda Teie last tegelusrohkesse suvekooli (päevahoid), mille  eesmärgiks on pakkuda lastele uusi ja huvitavaid tegevusi Karlssoni seltsis ning tutvuda Tallinna linna huviväärsustega. Lisaks temaatilisele näidendiõppele ja põnevatele tubastele  tegevustele  käime Loomaaias loomi vaatamas, külastame Stroomi randa ja piilume  teater Estonia tagaruumidesse. Teeme jalutuskäike  vanalinnas ning õpime tundma linnaloodust  pargis ja oleme sportlikult aktiivsed.

Lapsed on tegevustes jaotatud väiksematesse gruppidesse, vajadusel tegeletakse lastega individuaalselt.

Laagrid toimuvad:

  • 18-22 juuni 2018;
  • 25-29 juuni 2018;
  • 6-10 august 2018;
  • 13-17 august 2018

Sihtgrupp on raske puudega lastele ja noortele vanuses 7-18.

Päev algab kell 9:00 ja lõpeb 18:00. Suvekooli lõpetame laste endi poolt õpitud etendusega „Karlssoni krutskid“. Lapsi toitlustame 3 korda päevas – hommikusöök, lõunasöök ja õhtuoode.

Päevahoid toimub Tallinnas MTÜ Põlvkondade Maja ruumides Karjamaa 18.

MTÜ Põlvkondade Maja  poolt pakutava suvekooli kogumaksumus on 250 eur.

Registreerida saate last aadressil: raili.danjuk@gmail.com hiljemalt 31. maiks lapsehoiuteenuse lepingu alusel. Lisainfo saamiseks helistage +372 5349 5644.

Selleks, et saaksite registreerida suvekooli, palun pöörduge võimalikult koheselt linnaosavalitsuse või kohaliku omavalitsuse poole sooviga, et nad sõlmiksid MTÜ Põlvkondade Majaga lapsehoiuteenuse lepingu. Osalemist saame pakkuda  raske ja sügava puudega (v.a. raske liikumispuue) lastele ja noorukitele, kellel on õigus riikliku lapsehoiuteenuse rahastusele. Lepingu olemasolul esitab MTÜ Põlvkondade Maja ettemaksuarve suvekoolis osalemise eest kohalikule omavalitusele 4.-8.juunil. Registreerumisel märkige palun kindlasti oma kohaliku omavalitsuse  sotsiaalhoolekande spetsialisti nimi ja kontakt.

Karlsson ootab teid  tembutama!

Vaata lisa – laagri kava