Uudised

Kuidas koostada oma veebilehtedel tekste, kasutada pilte või kuidas ühte head ja sihtrühmale kõige kasulikumat kodulehekülge teha ja hallata?

Et ühingutele selles valdkonnas abiks olla ja parimad vahendid ja teadmised kvaliteetsete kodulehtede tegemiseks kätte anda, aidata lehed ära sisustada ja rääkida ka selle edaspidisest haldamisest, on KÜSK 2016. aasta sügisesse planeerimas üht ägedat ja praktilist veebidisaini häkatloni.

Veebidisaini häkatlon toimub ühel nädalavahetusel, reede õhtust pühapäeva õhtuni ning seal:

Saad oma ala asjatundjate juhendusel ülevaate veebidisaini põhimõtetest ning sellest, kuidas oma ühingut digitaalselt paremini nähtavaks teha;

  • Ehitad valmis päris uue veebi;
  • Tutvud teiste vabaühingutega professionaalses, kuid vabas ja meeleolukas õhkkonnas.
  • Üritus on tasuline ja saab olema sama kallis, kui keskmine teatri pilet, kuid kindlasti oma hinda väärt ja sisu kohta soodne. Osalemiseks ei ole vaja varasemaid kogemusi veebidisainis, ainult sülearvuti on tarvis kaasa võtta.

Kuigi üritus on planeeritud alles sügisesse, kuulame me praegu maad ja teeme ettevalmistusi. Kui tunned, et Sinu ühing vajab uut veebilehte ning kui sooviksid sügise alguses häkatlonil osaleda, anna meile sellest teada vastates ühele lühikesele küsimustikule. Selle abil saame kohale kutsuda õiged eksperdid vastavalt ühingute vajadustele ja planeerida kogu korraldust, sealhulgas ürituse toimumiskohta.

Rohkem infot leiad küsimustiku lingist.

Küsimuste korral kirjuta kysk@kysk.ee