Uudised

5 tasuta stipendiumi liikumislaboratooriumisse KAASAEGNE KEHA.
Ootame kõiki füüsilise erivajadusega inimesi, kes on huvitatud ennast väljendama liikumise, tantsu ja keha kaudu.

Laboratooriumi läbiviijad, koreograaf Liis Vares ja kunstnik Pavel Semjonov kutsuvad osalejaid kaasa liikuma ja praktiseerima järgmistel teemadel:

Tuttava ja tundmatu liikumiskvaliteedi tabamine ning sellega suhestumine.

Kehastumine.

Kehade erinevus ja samasus.

Võime ja võimetus.

Kontakt.

Koreograafia loomine, õpetamine, omandamine ja kohandamine eri v õimekusega kehadele.

Performatiivne keha.

Tund põhineb improvisatsioonitehnikal, mis koosneb iga osaleja isiklikust kogemusest ja huvist. Selga panna mugavad riided, mis lubavad vabalt koos teistega liikuda. Liigume üksi, paaris, suuremates ja väiksemates gruppides. Eelnev liikumiskogemus ei ole oluline.

AEG:              25. märts

KOHT:           Telliskivi Loomelinnak, Sõltumatu Tantsu Lava, Telliskivi 60A, C1

AJAKAVA:

  • 10.30 – 13.30
  • 13.30 – 14.15 lõuna (omal kulul. Lähedal asub mitmeid söögikohti. Võimalus süüa kaasatoodud  toitu kohapeal.
  • 14.15 – 16.45

Palume huvilistel ühendust võtta Kaie Olmrega tel: 5241778, e-mail: kaie.olmre@artun.ee. Kaielt võib ka julgelt infot juurde küsida.

Laboratoorium on osa TÜ Viljandi Kulturikadeemia Etenduskunstide osakonna täiendkoolitusest ( http://www.kultuur.ut.ee/et/taiendusope/kaasaegne-keha)

Rohkem infot veebis:

http://kuukiri.tantsuharidus.ee/artikkel/kaasaegne-tants-kaasaegses-kehas/

https://www.facebook.com/events/374657449580975/

 Liis Vares (1986) on vabakutseline tantsija, koreograaf ja õpetaja, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna tantsukunsti erialal ning täiendanud ja jaganud end samal alal Lissabonis, Viinis ja Hiinas. Omaõpetajatöös peab ta oluliseks improvisatsioonilist ning individuaalset lähenemist. Tema soov on luua ruum, kus kōigil on võimalus õppida.Ta peab oma ülesandeks keha ja tantsu mõiste avardamist ning võimalikku ümber hindamist ajas. 2014. aastast on ta esimene ja ainus sertifitseeritud DanceAbility õpetaja Eestis.

 Pavel (Pasha) Semjonov (1982) on õppinud Eesti Kunstiakadeemias (2002 – 2006) graafilist disaini ja vabade kunstide osakonnas graafikat (2009 – 2012). 2012. aastast on ta Eesti Vabagraafikute Ühenduse liige ja alates 2013. aastast Eesti Kunstnike Liidu liige. Portfolio: http://draw-out.tumblr.com/

OLETE VÄGA OODATUD!

Kaie
Tel: 524 1778